Jesteś tutaj:
grafiki_strona_lednica

Kochani,

XXVIII Spotkanie Młodych LEDNICA2000 już niedługo! 1 czerwca spotkamy się na Polach Lednickich, aby wspólnie wychwalać Boga naszym tańcem, śpiewem i modlitwą. Jak co roku chcielibyśmy, aby nasze zaproszenie na Spotkanie Lednickie dotarło do najdalszych zakątków. Właśnie dlatego potrzebujemy WASZEGO zaangażowania i wsparcia. Bez Was to się nie uda!

Po raz kolejny prosimy o pomoc w dystrybucji plakatów i ulotek w Waszych miejscowościach. Jak możecie dołączyć do naszej akcji? Wystarczy, że wybierzecie jedną z opcji.

ZOSTAŃ LEDNICKIM DRUKARZEM!
Nasz plakat możesz pobrać i wydrukować na swojej drukarce lub w zaprzyjaźnionej drukarni. Nam ogromnie to pomoże w przygotowaniach i obniży koszty, które obecnie są wysokie przy tak dużym nakładzie. Dlatego jeśli możesz – pomóż nam w ten sposób!

PLAKAT A3 – JPG – pobierz
PLAKAT A3 – PDF – pobierz

ZOSTAŃ LEDNICKIM KOLPORTEREM
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia. Aby się zgłosić do akcji należy wypełnić formularz. Po ich zweryfikowaniu, wybierzemy miejsca do których wyślemy plakaty i skontaktujemy się z Wami mailowo. Wysyłki możecie spodziewać się do końca kwietnia.

Już teraz dziękujemy za Waszą pomoc!