Wspieram Lednicę

Bo wtedy mam udział w budowaniu pięknego dzieła
DZIĘKUJEMY!

Kochani Przyjaciele Lednicy!

Od samego początku LEDNICA to… LUDZIE i CHRYSTUS! Bez tych dwóch filarów nie udało by się zbudować tego dzieła. Przez ponad 20 lat, począwszy od fundamentów, aż do dziś, tysiące ludzi budowało Lednicę od podstaw i robi to dalej, bo wierzy, że to ma sens i jest w tym większy plan Boży. Bardzo dziękujemy, że jesteś z nami i razem budujemy Lednicę!

Bo to właśnie dzięki Twojemu wsparciu stworzyliśmy WSZYSTKIE dzieła lednickie i Spotkania! Twoja hojność nie tylko umożliwiła organizację ostatniego Spotkania ale uczyniła je pięknym i godnym!  Zbudowaliśmy coś co przetrwa dłużej niż jeden dzień Spotkania. Na fundamencie, którym jest Chrystus, chcemy dalej pomagać młodym ludziom odkrywać żywą wiarę, dawać nadzieję na przyszłość oraz – podążając za słowami św. Jana Pawła II – zmieniać oblicze tej ziemi.

Od samego też początku dzieło Lednica2000 oparte jest na hojności Darczyńców oraz zaangażowaniu setek Wolontariuszy. Konkretne osoby, instytucje, przedsiębiorstwa – czy publicznie czy w ukryciu – wspierają dzieło Lednicy w wielu przypadkach od dziesiątków już lat. Dziękujemy!

Lednica_przewodnicy-2
Na stronę lednicką (27)

Twórzmy RAZEM to Dzieło dalej!

Możesz wesprzeć nasze działania, w tym organizację najbliższego Spotkania i pracę duszpasterską w Domu na Lednicy poprzez przelew tradycyjny:

56 1240 2571 1111 0011 2726 0683

DOMINIKAŃSKA FUNDACJA LEDNICA2000
Ul. Kościuszki 99, 61 – 716 Poznań
w tytule: Darowizna – Wspieram Lednicę

DZIĘKUJEMY i do zobaczenia na Lednicy!