Jesteś tutaj:
441420827_3705029789824387_4064826173938266426_n

XXVIII Spotkanie Młodych Lednica 2000 to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga młodych ludzi z całej Polski, pragnących pogłębić swoją wiarę i duchowość. W tym roku, 1 czerwca 2024, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnorodnych warsztatach prowadzonych przez inspirujących prelegentów. Warsztaty obejmują szeroki zakres tematyczny – od świadectw nawrócenia, przez liturgię, rękodzieło, taniec, medytację, aż po rozeznawanie powołania, przetrwanie, kreatywne czytanie Biblii, ewangelizację, korzystanie z mediów społecznościowych oraz dbanie o piękno ciała i duszy.

Tomasz Samołyk – Świadectwo nawrócenia + warsztat
Tomasz Samołyk poprowadzi warsztaty, podczas których podzieli się swoim świadectwem, a następnie odpowie na pytania uczestników.

Łukasz Miśko – Warsztaty liturgiczne
Łukasz Miśko OP poprowadzi warsztaty dla posługujących przy ołtarzu, którzy czują że liturgia jest ich Domem lub chcieliby, aby tym Domem się stała.

Siostry Dominikanki – Warsztaty rękodzieła
Siostry Dominikanki poprowadzą warsztaty rękodzieła, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość własnoręcznego stworzenia różańców.

Kamila Dziewulska – Warsztat pracy z ciałem, taniec „Współpraca się opłaca”
Kamila Dziewulska poprowadzi warsztaty ruchowe pod tytułem „Współpraca się opłaca” i pokaże nam jak dbać o relacje poprzez taniec i ruch.

Daniel Wojda – Warsztat medytacyjny / pogłębianie wiary
Daniel Wojda wraz z ekipą pogłębiarkową poprowadzi warsztaty medytacyjne, obejmujące zarówno teorię, jak i praktykę.

Michał Stec OFMCap – Warsztat rozeznawanie powołania, podejmowanie decyzji 
Michał Stec OFMCap poprowadzi warsztaty na temat rozeznawania swojego powołania w mniejszych, większych oraz największych decyzjach życiowych.

Zespół Festiwalu Życia w Kokotku – Warsztaty podróżnicze/ przetrwania
Zespół Festiwalu Życia z Kokotka poprowadzi warsztaty dotyczące wracania i bycia w Domu, czyli tematu tegorocznego spotkania.

Jagoda Kwiecień – Warsztat Kreatywnego czytania Biblii
Jagoda Kwiecień poprowadzi warsztaty kreatywnego czytania Biblii – przyjdź i sprawdź co kryje w sobie Słowo Boże.

Marcin Zieliński – Warsztat ewangelizacyjny
Marcin Zielińśki poprowadzi warsztaty dotyczące ewangelizacji i głoszenia Słowa Bożego.

Strefa Caritas, o. Cordian Szwarc – Konferencje, strefa chill, panel dyskusyjny
W namiocie Caritas Polska znajdziecie przestrzeń do odpoczynku przy muzyce i lemoniadzie oraz do ważnych rozmów na temat hasła tegorocznego spotkania.

Wspólnota Effatha – Warsztat korzystania z mediów społecznościowych
Wspólnota Effatha poprowadzi warsztaty dotyczące social mediów i komunikacji, które pomogą uczestnikom w budowaniu wartościowych i dobrych relacji.

Justyna Bohdan – Warsztaty piękna – dbanie o ciało, makijaż
Justyna Bohdan poprowadzi warsztaty dotyczące piękna – zarówno tego wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Warsztaty na Lednicy 2024 to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowych umiejętności, pogłębienia wiary oraz zbudowania wartościowych relacji. Niezależnie od zainteresowań, każdy znajdzie coś dla siebie, a zróżnicowany program zapewni bogate doświadczenia duchowe i praktyczne. Zapraszamy do aktywnego udziału w warsztatach i czerpania z nich pełnymi garściami, by wzmocnić swoją wiarę i zbliżyć się do Boga oraz innych ludzi. 

Do zobaczenia na Lednicy!